Aubrey Pure Aloe Vera

40 yıldan fazla süredir tüm doğal saç ve cilt bakımlarında lider olan Aubrey Organik, 1994 yılında ilk kez onaylanan organik marka olmanın verdiği gururu taşımaktadır. Aubrey Hampton organik bir çiftlikte doğmuş ve doğanın, sağlığın önemini daha iyi anlayarak büyümüştür. Aubrey Hampton, 1967 yılında bu ürünleri işleyerek hale getirerek kendi doğal kozmetik şirketini kurmuştur. Aubrey ürünleri onaylanan ilk organik marka olduğu içinde hiç şüphesiz günümüzdeki en doğal saç, cilt ve vücut bakımı alanlarına sahiptir. Aubrey ismi çevreci anlamına gelmektedir. Ayrıca toksit ve petrokimyasal olmayan en iyi markaların başında gelmektedir. Aubrey Organik markasının misyonu tamamen doğal, güvenilir, etkili kişisel bakım ve yaşam tarzı ürünlerinin tüketiciye sunulmasıdır.

Aubrey ürünlerinden en fazla tercih edileni Aubrey Pure Aloe Vera kremdir. Bu ürün %98 sertifikalı organik maddelerden elde edilen bir üründür. Bu ürün güneşten kaynaklı olan yıpranmaları, yıpranan, kuruyan ciltleri nemlendirerek pürüzsüzleştirmeye yardımcıdır. Aubrey ürünlerinde işlem görmüş Aloe kullanılmamaktadır. Tamamen sertifikalı organik aloe yapraklarından elde edilmektedir. Aubrey Pure Aloe Vera mükemmel derece de nemlendirme sağlamaktadır. Ürünü güneş sonrasında, lazer sonrasında ve epilasyon sonrasında da uygulayabilirsiniz. Bu son derece kullanıma uygun bir üründür. Cildiniz çok hassas bile olsa mükemmel derecede toleransla beraber nemlendirme sağlamaktadır. Aubrey Pure Aloe Vera cildinizi rahatlatarak yumuşatan ve ferahlık veren organik doğal bir formül ile hazırlanmıştır.

Aubrey Pure Aloe Vera ürününü kullanmadan önce çalkalamanız gerekecektir. Ardından cildinizin özellikle de yıpranan bölümlerine ihtiyaç duyulduğu kadar uygulama yapabilirsiniz. Ürünün kullanım amacı cilde esneklik ve yumuşaklık vermesidir. Bunlar dışında cildinizin görünümünü yenileme de son derece başarılıdır. Cilt yüzeyini pürüzsüzleştirirken rahatlatarak stresi azaltmaya yardımcı olur. Ürün hassas ciltler için de özel olarak hazırlanmıştır çünkü bu cilt tiplerine sahip kişiler için yatıştırıcı bir etkisi bulunmaktadır. Ürün kırmızımsı ve hassas görünümü de önleyerek kusursuz bir nemlendirme sağlamaktadır. Aubrey Pure Aloe Vera ürünü genellikle vücut, yüz, karın bölgesi yani tüm vücuda uygulanabilen son derece başarılı ve organik bir üründür.  Akneli ciltler, kuru ciltler, kuru ve çok kuru ciltler, kırışıklık sorunu olan ciltler, hassas ciltler, kuru ve nemsiz ciltler, normal-karma ciltler, kurumuş eller, normal-kuru ciltler, pürüzlü ciltler, olgun ciltler, yağlı ciltler ve tüm ciltlere uygun olarak hazırlanan bir üründür. Ürünün içeriğinde ki etken madde aloeveradır.  Aloeveranın işlem görmüş hali kullanılmadan tamamen organik bir şekilde aloe yaprakları kullanılarak elde edilir. Ürün tüm yaş gruplarının kullanımına uygundur. İstenilen sıklıkta ve günlük kullanıma uygun olarak üretilmiştir.

Aubrey Organik markası, 1967 de bitki bilimci bir anne ve babanın oğlu olarak yetişen Aubrey Humpton tarafından 1967 yılında kurulmuştur.  1994 yılında da ABD de ilk onaylanan organik sertifikalı üretim yapan bir marka olmuştur. Aubrey markası organik bitkisel kozmetik öncesi olarak tanınarak hayvan hakları ve çevre konusunda ki çalışmaları ile de Kültür ve Hayvan Vakfı tarafından yılın eylemcisi ödülüne layık görülmüştür. Aubrey markası ve Aubrey ürünleri hiç şüphesiz piyasadaki en doğal ürünleri üretmektedirler.  Markanın felsefesi ise “Neden daha faydalı olan doğal şeyler varken, sentetik bir şeyler kullanalım?”dır.  Misyonları tamamen doğal, güvenilir ve etkili bakım ürünlerini tüketiciye sunmak olan marka,  günümüz piyasasında üretilen sentetik ürünlere karşı gerçek ve orijinal bir alternatif sunmaktadırlar.  Paketleme, maliyet veya da içeriğinde ki maddelerden herhangi bir ödün vermeksizin sadece yüksek kalitedeki yüzde yüz doğal ürünler ile ilgilenmektedirler.  Aubrey markası her birimizin birer dünya vatandaşı olduğumuzun bilincinde olarak üstlerine düşenleri yerine getirmektedirler.

Sizlerde Aubrey pure aloe vera ürününü kullanarak cildinize esneklik, yumuşaklık ve pürüzsüzlük katabilirsiniz. Bu ürünle cildinizi rahatlatarak cildinizin stresi azaltılabilir.

http://www.dermomarket.com/Aubrey-Pure-Aloe-Vera-118ml,PR-15305.html

Yazar: Admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir